GŁOSUJEMY NA BOLKA !!!
Logo szkoly

GŁOSUJEMY NA BOLKA !!!

bolek

 

Nasza szkoła należy do Klubu UNICEF, dlatego z ogromną radością po raz trzeci wzięliśmy udział w światowym projekcie UNICEF – WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA. 6 lutego odbyła się licytacja laleczek. Wybraliśmy również laleczkę, która będzie reprezentowała szkołę. Jest nią Bolek i pochodzi z ulubionej przez dzieci i dorosłych bajki. Twórcą chłopca jest Maja z klasy 1b szkoły podstawowej.

10.03. 2017 r. o godzinie 11.00 rozpocznie się najbardziej emocjonujący etap – głosowanie! Trwać będzie do 17.03 2017 r do godz.11 00. 
Na laleczkę będzie można głosować na oficjalnym fan page’u projektu Wszystkie Kolory Świata na portalu społecznościowym Facebook  https://apps.facebook.com/unicef-kolory-swiata/

Pamiętajcie, że z jednego konta na Facebooku można oddać tylko jeden głos na naszą laleczkę. Jeśli macie ochotę zawalczyć o koncert Majki Jeżowskiej - Ambasadora Dobrej Woli UNICEF -zmobilizujcie wszystkich znajomych.
Powodzenia!

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis