ZIELONA SZKOŁA 2017
Logo szkoly

ZIELONA SZKOŁA 2017

zielonaa2017

Za nami kolejna zielona szkoła. Tym razem uczniowie pod opieką nauczycieli przebywali w Jarosławcu między 5-13 maja. Spędziliśmy słoneczny weekend, ale przeżyliśmy także śnieżną burzę z piorunami. W niektórych zabawach towarzyszył nam zaprzyjaźniony piesek, któremu uczniowie wymyślali coraz to inne imię. Byli tacy, co wystąpili na scenie razem z iluzjonistą.

W niedzielę wszyscy zgromadzili się na wspólnej Mszy św., której przewodniczył ks. Marcin Mazur. Towarzyszyła mu schola złożona z uczniów oraz nauczycieli. W wolnym czasie zwiedziliśmy latarnię morską, Muzeum Bursztynu w Jarosławcu, molo i deptak w Kołobrzegu, oglądaliśmy filmy w kinie 8D, jedliśmy lody i gofry, zbieraliśmy bursztyny na plaży. Wśrod atrakcji było też ognisko, basen, dyskoteki, fotografowanie zachodów słońca, sztormu i fal na morzu. Biliśmy rekordy w cymbergaja, wyłoniliśmy mistrza prawego sierpowego w boksowaniu się z automatem do gier. Podczas przedpołudniowych lekcji oglądaliśmy filmy edukacyjne, pisaliśmy wiersze i kartki pocztowe, uczyliśmy się języka migowego, tworzyliśmy dekoracje z kamieni, projektowaliśmy torebki i ozdoby z materiału. Mimo niezbyt sprzyjającej pogody, nie nudziliśmy się. AG, MW

zielona 9 2017

zielona 2 2017

zielona10 2017

 zielona 2017

zielona8 2017

zielona7 2017

zielona3 2017

zielona6 2017

zielona5 2017

 zielona4 2017

zielona 1 2017

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis