EGZAMIN NA KARTĘ ROWEROWĄ
Logo szkoly

EGZAMIN NA KARTĘ ROWEROWĄ

EGZAMIN NA KARTĘ ROWEROWĄ

Jak co roku w maju przeprowadziliśmy w naszej szkole egzamin na kartę rowerową. Uczestnicy podczas części teoretycznej musieli wykazać się znajomością znaków, przepisów ruchu drogowego, budowy roweru oraz zasad udzielania pierwszej pomocy. W drugiej, praktycznej części musieli bezbłędnie pokonać rowerem trasę wyznaczoną przez egzaminatora.

Tym bardziej cieszy fakt, że wszyscy egzaminowani uzyskali pozytywny wynik! Egzamin jak co roku został przeprowadzony we współpracy ze „Szkołą Jazdy Grzegorz Drzewiecki” – dziękujemy a szczęśliwym posiadaczom kart rowerowych gratulujemy i życzymy bezpiecznej i szerokiej drogi! P.Golczak

ag

EGZAMIN NA KARTĘ ROWEROWĄ2

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis