OTWARCIE SIŁOWNI PLENEROWEJ
Logo szkoly

OTWARCIE SIŁOWNI PLENEROWEJ

IMG 20171008 150004

W niedzielę 8.10. w obecności Prezydenta Wałbrzycha Pana Romana Szełemeja, przedstawicieli Rady Miasta, Wspólnoty Samorządowej Podzamcza oraz Proboszcza parafii pod wezwaniem św. Apostołów Piotra i Pawła odbyło się oficjalne i uroczyste otwarcie siłowni plenerowej przy ulicy Podwale na Podzamczu.

Całość wydarzenia poprzedzała Msza św. wzbogacona śpiewem chóru Magnifikat i Gaudeo.Chórzystom towarzyszyła w roli dyrygenta pani Agnieszka Skirucha, nauczycielka muzyki w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 26. Uczniowie szkoły piękinie zaprezentowali talent muzyczny i godnie reprezentowali naszą szkołę.
Wszystkim artystom dziękujemy za zaangażowanie w niedzielny występ. A.N.

IMG 20171008 145619

ag

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis