KONKURS WIEDZY O J.POLSKIM DOLNOŚLĄSKI FESTIWAL NAUKI
Logo szkoly

KONKURS WIEDZY O J.POLSKIM DOLNOŚLĄSKI FESTIWAL NAUKI

 
We wtorek, 17.10.2017 r. Zespół Szkół Politechnicznych ENERGETYK zorganizował powiatowy Konkurs Wiedzy o Języku Polskim. Naszą szkołę reprezentowały trzy koleżanki z klas trzecich gimnazjum. W składzie zespołu znalazły się; Hanna Lupierz i Julia Godzisz z III a oraz Hanna Drzewiecka z III e. Śmiało można stwierdzić, że uczennice zaprezentowały się doskonale. Zajęły II miejsce. Wyprzedziło nas tylko gimnazjum przy II LO.


Pierwsza część to test językowo-gramatyczny. Nad jego rozwiązaniem uczestnicy pracowali indywidualnie. Po sprawdzeniu i ogłoszeniu wyników dziewczyny przeszły do drugiego-ustnego etapu. Pokazały swoją wiedzę z jak najlepszej strony i nie sparaliżowała ich nawet trema, która przed publicznym wystąpieniem towarzyszy każdemu.
Haniu, Julio i znowu Haniu, serdecznie gratulujemy.
Uczennice przygotowały nauczycielki języka polskiego, p. Sylwia Aftyka-Łoda i p. Anna Nahorecka
A.N.

foto: walbrzyszek.pl

http://www.walbrzyszek.com/news,single,init,article,38281 

ag

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis