ANIOŁY HOSPICJUM
Logo szkoly

ANIOŁY HOSPICJUM

ANIOŁY HOSPICJUM2017

Nasza szkoła ponownie została doceniona za wsparcie i pomoc finansową dla Polskiego Towarzystwa Opieki Paliatywnej oddział w Wałbrzychu. Za wrażliwość i zrozumienie potrzeb pacjentów, rodzin i dzieci przewlekle chorych dyrektor Bożena Kruszyńska przyjęła symboliczne podziękowanie w postaci "Anioła Hospicjum".

Podziękowania należą się szczególnie wolontariuszom: Monice Turlińskiej, Justynie Muzyce, Mai Szurydze, Zuzannie Słapek, Wiktorii Wierzbickiej, Marysi Czupryn, Oliwii Plech, Paulinie Stańczak, Martynie Kamińskiej, Kornelii Pietrzak, Małgorzacie Perlińskiej, Hani Drzewieckiej, absolwentkom: Zuzi Puziak, Alicji Lichorobiec, Karolinie Piwowarczyk , Nikoli Dwornik, Oliwii Gryz,nauczycielom, rodzicom, babciom - paniom:Ewie Maduch, Edycie Borczyk, Annie Słapek, Agnieszce Wawrzyniak, Teresie Kanik oraz opiekunkom Klubu Ośmiu Młodzieżowego Wolontariatu - paniom Iwonie Wawrzyniak i Danucie Petters. IW 

ag

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis