PACZKI 2017
Logo szkoly

PACZKI 2017

paczki 2017

Więcej szczęścia jest w dawaniu niż w braniu

Idea wysyłania paczek świątecznych jest znana na całym świecie i kontynuowana od wielu lat. Są one iskierką radości i nadziei. Dziś my zatroszczyliśmy się o innych i przygotowaliśmy prezenty dla dzieci zagrożonych ubóstwem w Rumunii, Ukrainie i Białorusi.

Dziękujemy klasom II B, III A, IV E , V A, VC, V D, V E, VI C, VI E , klasom gimnazjalnym: II A, II B - dziewczynkom, II D, III A, III B , III D oraz Marcie Oracz z klasy VIA, Kamilowi Miszke z VII C i Jakubowi Siedleckiemu z II B gimnazjalnej za spakowanie do 28 paczek pięknych prezentów. Akcja „Prezent pod choinkę” to pokazanie drugiemu człowiekowi, że można coś więcej osiągnąć. To taka forma mobilizacji do poszukiwania lepszego świata. Organizatorkami akcji była opiekunka Klubu Ośmiu Młodzieżowego Wolontariatu Iwona Wawrzyniak oraz wolontariuszki: Agata Byra, Paulina Marcińczyk i Daria Żukowska. IW

ag

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis