PROSZĘ PANI / PANA, PO MY SIĘ TEGO UCZYMY?
Logo szkoly

PROSZĘ PANI / PANA, PO MY SIĘ TEGO UCZYMY?

Zdjęcie-1290a

Przed nami kolejna odsłona i kolejne zadania w projekcie Szkoła z klasą 2.0. Szkolny zespół koordynujący działaniami wybrał do badania obszar WIEDZA UŻYTECZNA. Szkolne działania projektowe  prowadzone są zatem pod hasłem: PROSZĘ PANI / PANA, PO MY SIĘ TEGO UCZYMY?  Do społeczności szkolnej zostały skierowane pytania, na które każdy może udzielić odpowiedzi. 

Uczniowie i nauczyciele wymienią się informacjami w ramach tablicy nazwanej FACEBOOK. Uczniowie mogą skierować pytania do nauczycieli, związane z tym, do czego w życiu przydaje się wiedza z poszczególnych przedmiotów. Następnie pytania te zostaną przekazane nauczycielom, którzy postarają się na te pytania odpowiedzieć, a odpowiedzi zostaną wywieszone w jednej ze szkolnych gablot.

Do Rodziców skierowane jest pytanie: Co Pani / Pan wyniosła/ wyniósł ze szkoły- jaką wiedzę użyteczną w swoim życiu? Zachęcamy Rodziców do dzielenia się komentarzami i wpisami na tablicy zamieszczonej koło portierni.

Nauczycieli prosimy o zastanowienie się i udzielenie odpowiedzi na pytanie: Co chciałbyś/ chciałabyś, aby Twój uczeń zapamiętał z Twoich lekcji na całe życie?

Pozdrawiamy

Szkolny Zespół Szkoły z klasą

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis