ZNAM HISTORIĘ NASZYCH SĄSIADÓW CZECHÓW 2017
Logo szkoly

ZNAM HISTORIĘ NASZYCH SĄSIADÓW CZECHÓW 2017

29 listopada 2017 roku nastąpiło rozstrzygnięcie międzywojewódzkiego konkursu "Znam historię, kulturę i życie codzienne naszych sąsiadów Czechów". Konkurs został zorganizowany w ramach Kongresu Czechoznawstwa Polskiego 2017 przez: Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego, Kuratorium Oświaty w Opolu, Uniwersytet Opolski, Wydział Oświaty Urzędu Miasta Opola, Miejski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Opolu i Polsko-Czeskie Towarzystwo Naukowe.

Konkurs odbył się pod patronatem Marszałka Województwa Opolskiego -Andrzeja Buły. Duży sukces odniosła w tym konkursie uczennica klasy III a gimnazjum Weronika Mielczarek (op. Grzegorz Marszałek), która zajęła II miejsce. Ponadto wyróżnienie w tym konkursie uzyskał uczeń klasy IIa Łukasz Kowalski (op. Renata Staniec). Weronice i Łukaszowi oraz ich opiekunom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. GM

ag

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis