SUKCES W DEBACIE OKSFORDZKIEJ

SUKCES W DEBACIE OKSFORDZKIEJ

W czwartek, 22.02. odbył się II Wałbrzyski Turniej Debat Oksfordzkich. Organizatorem, jak co roku, było II LO. Konkurs odbywa się w ramach projektu szkół innowacyjnych.

Z wielką radością informujemy, że po raz drugi z rzędu odnieśliśmy sukces. Naszą szkołę reprezentowało czworo uczniów. W skład drużyny weszli: Hanna Lupierz, Julia Limanówka, Jakub Matyka i Patryk Szemberg- wszyscy z klasy III a gimnazjum. Koleżanki i koledzy zajęli II miejsce. Zdeklasowaliśmy inne drużyny, w tym gospodarza.
Uczniowie od ponad tygodnia intensywnie przygotowywali się z tematów o UE, zagadnień historycznych i społecznych. Ich wystąpienia zachwyciły jury do tego stopnia, że Julia Limanówka zdobyła I miejsce jako najlepszy mówca,a Hania Lupierz- III. Talent oratorski pokazali również Jakub i Patryk. Pochwałom nie było końca.
Laureatom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za to, że tak godnie i pięknie reprezentowali naszą szkołę.BRAWO, BRAWO, BRAWO.
Opiekunowie: Anna Nahorecka, Katarzyna Małolepsza AN
ag