DOBRE WIEŚCI Z BIAŁYCH NOCY
Logo szkoly

DOBRE WIEŚCI Z BIAŁYCH NOCY

2 marca 2018 roku miało miejsce podanie wyników I etapu X Konkursu Wiedzy o Rosji Białe Noce organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego i Dolnośląski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli we Wrocławiu.
Nasza szkoła bierze udział w tym trudnym i ciekawym konkursie od początku jego istnienia, często wychodząc zwycięsko z konkursowych zmagań. Również w tym roku nie mogło nas w nim zabraknąć. Duży sukces odnieśli uczniowie klasy III a gimnazjum: Hanna Lupierz, Weronika Mielczarek, Szymon Mielczarek i Jakub Matyka (op. Grzegorz Marszałek), którzy awansowali do II etapu konkursu. Laureatom i ich opiekunowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. GM

ag

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis