ZAJĘLI CAŁE PODIUM
Logo szkoly

ZAJĘLI CAŁE PODIUM

Dnia 24.04.2018 grupa uczniów naszej szkoły uczestniczyła w XI Festiwalu Humanistycznym „Semper Alter” organizowanym przez Publiczną Szkołę Podstawową nr 21 im. Olimpijczyków Polskich w Wałbrzychu. Nasi uczniowie rywalizowali w konkursach: historycznym, polonistycznym i turnieju kreatywności. Oto rezultaty ich zmagań:
-drużyna w składzie: Hanna Pantol i Natasza Tymkowska (7d) oraz Aleksandra Jungiewicz (7c) zajęła III miejsce w turnieju kreatywności,
-Jakub Odlewany (7c) zajął I miejsce w konkursie  polonistycznym (opiekun Edyta Borczyk),
-Szymon Kłapiński, Aleksander Wilk i Szymon Mielczarek uczniowie klasy IIIa gimnazjum zajęli całe podium w konkursie historycznym zdobywając odpowiednio I, II i III miejsce (opiekun Grzegorz Marszałek).
Laureatom i ich opiekunom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. GM

ag

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis