SPRAWOZDANIE Z KONKURSU
Logo szkoly

SPRAWOZDANIE Z KONKURSU

Dnia 24 października w rotundzie Galerii Viktoria odbył się XII Międzyszkolny Integracyjny Konkurs Recytatorski zorganizowany przez Zespół Szkół Zawodowych Specjalnych w Wałbrzychu. Naszą szkołę reprezentowała Gabriela Pluta z kl. V d, która wywalczyła II miejsce w kategorii szkół podstawowy, a Daniel Malanowski z kl. II d otrzymał dyplom. Gratulujemy laureatom.

ag


Opiekę nad uczniami sprawowała p. K. Bogdańska.

W pięknej scenerii Zamku Książ 25 października odbyły się zmagania z trudną materią słowa- pod nazwą XXX Wojewódzki Konkurs Krasomówczy Dzieci Szkół Podstawowych. i XV Konkurs Krasomówczy Młodzieży Gimnazjalnej. Miiło nam poinformować, że II miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych zajęła uczennica kl. II d Nikola Nadwidna, przygotowana przez p. K. Bogdańską, a V miejsce w kategorii szkół podstawowych wywalczyła: Hanna Drzewiecka. Jury konkursu podkreśliło wysoki poziom, który prezentowały nasze najlepsze retorki. Wielkie podziękowania za trud włożony w godne reprezentowanie szkoły!

PICT0017dyplom

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis