JESTEŚMY "ANIOŁAMI"
Logo szkoly

JESTEŚMY "ANIOŁAMI"

wolon

18 października w Zamku Książ spotkało się grono przyjaciół Hospicjum im. Jana Pawła II, członkowie stowarzyszenia, pracownicy, wolontariusze i przedstawiciele hospicjów dolnośląskich. Uroczyste spotkanie związane z obchodami 20–lecia powstania placówki, było okazją, by podziękować ludziom wielkiego serca, którzy od lat bezinteresownie wspierają Hospicjum.


Miło nam poinformować, że statuetkę „Anioł XX- lecia” odebrała z rąk prezydenta Miasta Wałbrzycha Romana Szełemeja dyrektor szkoły pani Bożena Kruszyńska. To ogromne wyróżnienie . Podziękowania należą się wolontariuszom Klubu Ośmiu Młodzieżowego Wolontariatu, Klubu „ Ósemeczka” , ich opiekunom paniom Iwonie Wawrzyniak , Elżbiecie Hus oraz organizatorom Ogólnopolskiego Konkursu „ Świat bez barier” – paniom Edycie Borczyk i Ewie Maduch za pomoc bez zbędnych słów, bez narzekania. Pamiętajmy, że uśmiech rodzi uśmiech, radość rozbudza radość, dobre słowo stwarza dobre słowo. A tytuł „Anioła” zobowiązuje..

ag

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis