ZSzOI LAUREATEM DOLNOŚLĄSKIEGO FESTIWALU NAUKI
Logo szkoly

ZSzOI LAUREATEM DOLNOŚLĄSKIEGO FESTIWALU NAUKI

2014-12-19 13.38.11

W ostatni dzień przed feriami świątecznymi w Starej Kopalni w Wałbrzychu odbyła się niezwykła uroczystość. Zastępca Prezydenta Miasta Wałbrzycha, Pan Zygmunt Nowaczyk wręczał stypendia wybitnym uczniom wałbrzyskich szkół. Młodzież od lat jest nagradzana za swoje szczególne osiągnięcia na polu nauki, a na corocznym spotkaniu z włodarzami naszego miasta nigdy nie brakuje naszych uczniów.

W tym roku „zabłysnęli”: Kornelia Niedźwiedzińska, Paulina Białosiewicz, Oskar Buszka, Kacper Olejniczak i Szymon Sęk - zdobywcy I miejsca w kategorii szkół gimnazjalnych w Festiwalu Osiągnięć Dzieci i Młodzieży w ramach Dolnośląskiego Festiwalu Nauki. W konkursie przedstawili oni swój projekt edukacyjny pn. "Geocaching - z GPS-em na poszukiwanie skarbów" deklasując współuczestników i zdobywając cenne nagrody dla szkoły. Dyrektor ZSzOI w Wałbrzychu P. Bożena Kruszyńska i opiekun projektu P. Urszula Witkowska serdecznie gratulują laureatom. (U.Witkowska)

ag

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis