Dni Otwartych Drzwi
Logo szkoly

Dni Otwartych Drzwi

Po raz drugi w historii naszej szkoły odbyło się spotkanie w ramach Dni Otwartych Drzwi. Uczestniczyli w nim Rodzice i młodzież klas szóstych szkoły podstawowej, którzy wkrótce zadecydują, czy przedstawiona dziś przez nauczycieli i uczniów ZSzOI oferta kształcenia i wychowania spełnia ich oczekiwania i czy na kolejnym etapie nauki warto wybrać "Dziewiątkę".

Podczas spotkania licznie zebrani Goście obejrzeli przygotowaną prezentację szkoły oraz film zrealizowany przez uczennice z klasy III F, Alę i Natalię na konkurs TVN, przedstawiający życie szkoły widziane oczyma jej uczniów. Przyszłym potencjalnym pierwszoklasistom, którzy być może w nadchodzącym roku szkolnym zasilą szeregi uczniów naszego Gimnazjum bardzo spodobały się eksperymenty fizyczne i chemiczne przedstawione przez młodzież z klas III F i III A. 

Czy prowadzącym spotkanie Klaudii i Krzyśkowi udało sie przekonać przybyłych do naszej szkoły uczniów i ich Rodziców, okaże się w przyszłym roku. Jednak już dziś na szkolnych korytarzach słychać było głosy zainteresowania i obawy, czy aby "uda mi się tutaj dostać?" (UW). 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze spotkania.

 

 

20150319 172924

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis