WYCIECZKA DO WARSZAWY KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ

WYCIECZKA DO WARSZAWY KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ

Dnia 23 kwietnia 2015 r. uczniowie klas: V B, VI C i VI F przebywali na wycieczce w stolicy Polski - Warszawie.

Wyjazd okazał się bardzo udany: jak na zamówienie dopisała pogoda: piękne, bezchmurne niebo i dość wysoka temperatura. Mimo zmęczenia dopisały również humory. Uczniowie mieli okazję odwiedzić: Centrum Nauki "Kopernik", Zamek Królewski, w którym obejrzeli wystawę multimedialną poświęconą historii tego objektu, słynne "Złote Tarasy" oraz obejrzeć: zmianę warty przy Grobie Nieznanego Żołnierza, Stare Miasto, Nowy Świat, Pałac Kultury i Nauki, Belweder i wiele innych ciekawych miejsc i obiektów. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z "warszawskiej ekspedycji".

Wycieczkę zorganizowały Panie Dagmara Bejmert i Joanna Madejczyk oraz Pan Paweł Jaworek.