PIERWSZA POMOC W PIGUŁCE

PIERWSZA POMOC W PIGUŁCE

W ramach działalności samorządu uczniowskiego 2 listopada 2015r. grupa uczniów z klasy 3 e gim. zorganizowała pokaz wraz z prezentacją multimedialną pt. „Pierwsza pomoc w pigułce”.

dsc01800 640x480

Adresatem warsztatów byli uczniowie klas 3 gimnazjum. W pokazie gościnnie wziął udział Z-ca Naczelnika Grupy Regionalnej GOPR ds. Służby Górskiej Pan Mariusz Rzepecki, który podzielił się swoją wiedzą i doświadczeniem. Podziękowania należą się również naszej Pani pielęgniarce Lidii Bednarczyk za okazaną pomoc.

dsc01805 640x480

W ramach szkolenia uczniowie zostali zapoznani z podstawowymi zasadami resuscytacji oraz pierwszej pomocy w nagłych wypadkach. Po szkoleniu rozdane zostały ulotki instruktażowe.

dsc01807 640x480 640x480

Serdecznie podziękowania dla: Aleksandry Banach, Natalii Owcarz, Karoliny Grabowskiej, Lidii Rzepeckiej, Wiktorii Dryś,  Oli Borzęckiej, Lidii Buczel, Wiktorii Piekunko,  Alicji Czwojdzińskiej, Alicji Smolickiej,  Karoliny  Rudzkiej, Klaudii Roszczak, Patrycji Warchoł.

dsc01825 640x480

Wychowawca Agnieszka Gancarz