WOŚP zaprasza do współpracy
Logo szkoly

WOŚP zaprasza do współpracy

       Zostań wolontariuszem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 24. finał jest organizowany pod hasłem: „Mierzymy wysoko! Na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów”. Orkiestra zagra 10 stycznia 2016 roku.
      Połączyliśmy siły. Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Wałbrzychu wraz z WOKiem już zabrał się za organizację finału. Wałbrzyski Ośrodek Kultury przygotowuje wielkowośpowe atrakcje, zbiórką i wolontariuszami zajmie się szkoła.


     Osoby, które chcą kwestować powinny zapoznać się z regulaminem wolontariusza (aktywny link)

oraz wypełnić ankietę (aktywny link)

i wysłać ją wraz ze zdjęciem w formacie na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.  

lub przynieść do:

- Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury w Starej Kopalni, ul. Wysockiego 29 - od poniedziałku do piątku, w godz. 8.30 – 18.00;
- Zespołu Szkół z Odziałami Integracyjnymi, ul. Palisadowa 48, Wałbrzych – od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00 – 14.00
- Hufca Ziemi Wałbrzyskiej, ul. Przemysłowa 16 - od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00 – 14.00
     Każdy wolontariusz musi przesłać zdjęcie, w formacie JPG, min. 800x800 pikseli na podany adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. .
Na zdjęciu musi być dokładnie widoczna twarz. Nie przyjmujemy zdjęć wykadrowanych z większej całości, z terenu, itp.
      Liczba kwestujących jest ograniczona, zatem nie czekajcie do ostatniej chwili.
Organizatorzy już pracują nad programem „Wałbrzych dla WOŚP”. Gwiazdą tegorocznej imprezy będzie zespół Goya, który zaprezentuje piosenki z nowej płyty. Do WOK można przynosić przedmioty, które będą licytowane podczas finału WOŚP. (D. Turzańska)

ag i pj

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis