USTERKA PRZEDRAJDOWO
Logo szkoly

USTERKA PRZEDRAJDOWO

świetlicazhp07

W dniach 17-19 lutego harcerze z 154 Wałbrzyskiej Drużyny Starszoharcerskiej „Usterka” przeprowadzali szereg pląsów i zabaw dla dzieci z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi w Wałbrzychu. Harcerze  zapewnili dzieciom moc atrakcji. Nie obyło się również bez zabaw z chustą klanza. „Usterkowicze” nauczyli dzieci także dwóch tańców – „Taniec Belgijski i „Chocolate”.


Tymi działaniami członkowie 154 WDS „Usterka” starają się, już po raz drugi, o udział w 46. Ogólnopolskim Rajdzie Arsenał, który w tym roku będzie miał miejsce w Warszawie w dniach 18-20 marca 2016r. (A.Marlinga) ag

świetlicazhp02

                 świetlicazhp06   świetlicazhp08

świetlicazhp018

świetlicazhp021

świetlicazhp023

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis