BIJEMY NOWY REKORD CZYSTOŚCI

BIJEMY NOWY REKORD CZYSTOŚCI

Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji organizowanej przez Prezydenta i Urząd Miasta Wałbrzycha - "Czysty Wałbrzych". Bijemy nowy rekord czystości!

Zapraszamy wszystkich wałbrzyszan do wzięcia udziału w tegorocznej akcji "Czysty Wałbrzych". Specjalnie dla uczestników przygotowano 15 punktów, w których będzą dystrybuowane narzędzia, worki na odpady i rękawice robocze.
W każdym ze specjalnie oznakowanych punktów będzie oczekiwała osoba przygotowana do wydawania i odbierania narzędzi. Po zakończonej akcji wszystkie worki z odpadami prosimy ustawiać przy punktach segregacji śmieci lub przy krawędzi jezdni.

Punkty dystrybucji narzędzi, worków na odpady i rękawic roboczych:

1. Wyższa Szkoła ul. 1-go Maja
  2. ul. Bystrzycka – skrzyżowanie z ul. Noworudzką
  3. ul. Bystrzycka (przy basenie) kierunek Osiedle Górnicze
  4. Park Sobieskiego ul. Kunickiego (przy byłym UOP)
  5. ul. Wrocławska 58 – kierunek stadion „Czarni Wałbrzych”
  6. ul. Wrocławska – „Witacz” (zatoka autobusowa)
  7. parking „Kaufland” – ul. Długa
  8. skrzyżowanie ul. Pocztowej z ul. 11-go listopada (teren po byłym budynku)
  9. skrzyżowanie ul. 11-go Listopada z pl. Górnika (skwer)
  10. ul. Chopina – przy hali lekkoatletycznej
  11. ul. Wyzwolenia – przy pomniku Trudu Górniczego
  12. ul. 1-go Maja / ul. Kasztanowa – parking
  13. ul. Świdnicka – przy „Biedronce”
  14. ul. Andersa 48 – przy MZB
  15. skrzyżowanie ul. Orkana z ul. Warszawską (przy pawilonie handlowym)

W razie pytań związanych z promocją akcji prosimy o kontakt z Karoliną Tomzą z Biura Marketingu i Promocji Miasta.
Will open in new window Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.  / tel. 796 896 456
Na pytania w kwestiach technicznych odpowie Jerzy Radziuk – kierownik Działu Utrzymania Miasta ZDKiUM.
Will open in new window Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.  / tel. 667 990 47