225 ROCZNICA UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA
Logo szkoly

225 ROCZNICA UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA

3 maja

Tradycyjnie, jak co roku, reprezentacja ZSzOI - składajaca się z Pani Dyrektor Bożeny Kruszyńskiej, Pani Vicedyektor Renaty Born, uczniów i nauczycieli - wzięła udział w obchodach rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja. Uroczystość uświetnił występ chóru uczniów naszej szkoły pod kierunkiem Pana Pawła Golczaka.

Obchody rozpoczęły się na Placu Magistrackim, skąd pochód składajacy się z uczniów, rodziców, nauczycieli, pocztów sztandarowych i in. przeszedł ulicą Gdańską i Moniuszki do kościoła pw. św. Aniołów Stróżów na uroczystą Mszę święta. Następnie pod Pomnikiem Niepodległości złożono kwiaty. ag

chór 3 maja 2016

foto: Wałbrzyszek.pl

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis