WYCIECZKA DO WARSZAWY
Logo szkoly

WYCIECZKA DO WARSZAWY

P1030809

Już trzeci raz z rzędu uczniowie naszej szkoły (klasy I-III gimnazjum) uczestniczyli w trzydniowej wycieczce do Warszawy. W ramach trzydniowego wyjazdu jego uczestnicy wysłuchali ciekawego wykładu pt. „Właściwości fizyko-chemiczne gazów, cieczy i ciał stałych” w Polskiej Akademii Nauk. Zwiedziliśmy również Muzeum Powstania Warszawskiego, Stare Miasto, Trakt Królewski, Zamek Królewski, Grób Nieznanego Żołnierza, Plac Józefa Piłsudskiego, Plac Teatralny, Cmentarz na Powązkach oraz Park w Łazienkach Królewskich, w którym to zachwyciły nas oswojone wiewiórki i pawie. Każdy z nas miał możliwość poczuć się odkrywcą w Centrum Nauki Kopernik, w którym spędziliśmy ponad 2 godziny.


Ogromne emocje wzbudziło zwiedzanie Stadionu Narodowego, na którym można było poczuć klimat nadchodzących rozgrywek piłkarskich. Tuż przed powrotem do domu przeszliśmy dokładną rewizję i zwiedziliśmy gmach Sejmu RP. Głównym koordynatorem wyjazdu była Pani Elżbieta Ciara a nad bezpieczeństwem i dobrą zabawą gimnazjalistów czuwały również Pani Ewa Łukaszewicz i Pani Renata Staniec. Zapraszamy wszystkich tych, którzy nie mieli jeszcze okazji zwiedzania stolicy do wyjazdu w przyszłym roku szkolnym, naprawdę warto!!! R.Staniec ag

 

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis