Prośba o państwa głosy
Logo szkoly

Prośba o państwa głosy

Szanowni Państwo,

w Radiu Wrocław trwa konkurs na obiekty sportowe Dolnego Śląska. W konkursie  uczestniczy nasza wałbrzyska Aqua - Zdrój.  Po wejściu na stronę:

http://www.radiowroclaw.pl/articles/view/59746/Top5-Dolnoslaskie-obiekty-sportowe-GLOSUJ

Możemy oddać głos na nasz gminny obiekt sportowy Aqua - Zdrój, z którego usług sportowo - rekreacyjnych czasem sami korzystamy. To zajmie każdemu z nas kilka sekund. Teraz jesteśmy na 3. miejscu, ale, dlaczego ma nas wyprzedzać stadion w Lubawce albo obiekt w Lubinie? Zbierzmy siły i zagłosujmy. Jeśli każdy z nas odda głos w środę, czwartek i piątek, to jesteśmy w stanie coś zdziałać i dodatkowo promować Wałbrzych. Niech wszyscy wiedzą, że mamy fajny obiekt sportowy :)

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis