II EDYCJA KONKURSU UM W WAŁBRZYCHU POD HASŁEM „EDUKUJEMY- POMAGAMY ”
Logo szkoly

II EDYCJA KONKURSU UM W WAŁBRZYCHU POD HASŁEM „EDUKUJEMY- POMAGAMY ”

recykling

Akcja polega na zbiórce w roku szklonym 2016/2017 zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego - wszystkie urządzenia zasilane prądem elektrycznym (z gniazdka, za pomocą baterii),  makulatury - gazety, zniszczone książki, stare zeszyty, ulotki, papier, kartony i zużytych baterii. Wygrywa szkoła, która zbierze największą masę w/w surowców w przeliczeniu na jednego ucznia. Jesteśmy LAUREATAMI I edycji tego konkursu ( szkoła otrzymała sprzęt sportowy). W konkursie biorą udział uczniowie SP i GIM oraz chętni rodzice. Wychowawcy uwzględniają udział ucznia w konkursie przy wystawaniu oceny zachowania. Pierwszy termin odbioru zebranych surowców to 15.12.2016.

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis