PIKNIK ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH
Logo szkoly

PIKNIK ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH

piknik NGO 2016
Dnia 25 czerwca 2016r. w Parku Sobieskiego w Wałbrzychu odbył się VI Piknik Organizacji Pozarzadowych. Podczas tej imprezy zaprezentowało się również nasze Stowarzyszenie "Bez Barier".
W grze miejskiej „Na tropie pereł Księżnej Daisy” stowarzyszenie reprezenowali: 
- Pani Elżbieta Brzyska 
- Klaudia Radomska 
- Maja Szuryga 
- Anna Bercz 
- Krzysztof Brzyski. 
Podczas pikniku okazję do pokazania się miał również chór Gaudeo prowadzony przez Panią Agnieszkę Skiruchę.
Dyrektor szkoły Pani Bożena Kruszyńska oraz zarząd stowarzyszenia w osobach Pań Violetty Bercz, Sylwii Stankiewicz, Alicji Garwol oraz Pana Artura Marlingi przygotował stoisko promujące osiągnięcia i sukcesy stowarzyszenia. Można było zapoznać się z ideą i celami organizacji, osiągnięciami - przede wszystkim Ogólnopolskim Konkursem "Świat bez Barier", jak również zakupić książkę "Labladoodlusiowo, czyli opowieść o psie i spełnionym marzeniu" autorstwa Macieja Lazara. AM AG
 
 
piknik
  
piknik NGO
 
piknik 2016
Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis