SPOTKANIA WIGILIJNE W KLASACH I JASEŁKA
Logo szkoly

SPOTKANIA WIGILIJNE W KLASACH I JASEŁKA

Zgodnie z tradycją ostatni dzień w szkole przed zimową przerwą to uroczyste spotkania Wigilijne w klasach uczniów z nauczycielami, wspólne kolędowanie, życzenia składane nie tylko we własnym gronie, ale i odwiedzanie pracowników szkoły ze świątecznymi kartkami. Udział uczniów w uroczystych Jasełkach , malowniczym przedstawieniu na sali gimnastycznej. Świąteczny nastój Świąt Bożego Narodzenia podkreśla wspólne śpiewane kolęd, występ chóru szkolnego, Wesołych nutek i przedstawienie teatralne pokazujące polskie tradycje i wierzenia.

 DSCN7436 tonemapped

DSCN7438 tonemapped

DSCN7440 tonemapped

DSCN7441 tonemapped

DSCN7474 tonemapped

DSCN7477 tonemapped

DSCN7483 tonemapped

DSCN7485 tonemapped 

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis