Wszystkie Kolory Świata –IV edycja - nasze laleczki na aukcji 6 luty
Logo szkoly

Wszystkie Kolory Świata –IV edycja - nasze laleczki na aukcji 6 luty

Uczniowie naszej szkoły jak co roku wzięli udział w światowym projekcie UNICEF – WSZYSTKIEKOLORYŚWIATA. W Polsce kampanię wspiera Ambasador Dobrej Woli UNICEF Majka Jeżowska. Na licytację laleczek przygotowanych przez uczniów i ich rodziców zaproszeni zostali goście, rodzice i autorzy szmacianych laleczek. Jak było pewnie wspaniale……. Ja podpatrzyłam przed uroczystością i byłam zauroczona kreatywnością dziecii wdziękiem kolorowych laleczek z całego świata. Naliczyłam 23 laleczki, które mogą uratować życie i pokazują dzieciom jak można pomagać innym. Gratulujemy uczniom, nauczycielom i rodzicom pomysłowości!

DSCN7509

 DSCN7510

DSCN7511

DSCN7514

DSCN7513

DSCN7518

DSCN7516

DSCN7519

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis