22 MAJA DZIEŃ LAUREATÓW KONKURSÓW PLASTYCZNYCH
Logo szkoly

22 MAJA DZIEŃ LAUREATÓW KONKURSÓW PLASTYCZNYCH

Uczniowie i uczennice klasy 3f  ten dzień zapamiętają na długo. O godzinie 11 w Ratuszu Miejskim z rąk Prezydenta Miasta Wałbrzycha odebrali nagrody za udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym „25 lat PSP- Pomocni, Sprawni, Profesjonalni” , by potem o godzinie 12 w Starej Kopalni kolejny raz zostać docenionym przez Rzecznika Praw Dziecka. Rola podwójnego laureata  to jest to !  Brawa dla uczennicy klasy 3f WIKTORII TYBORSKIEJ i ucznia z tej samej klasy MARTINA RINGA ! Laureatami w konkursie o strażakach  została jeszcze uczennica i uczeń z klasy 3f : MAJA ZIEBEKER i HUBERT MADALIŃSKI. Serdecznie gratulujemy  zdolnym artystom. Opiekunem artystycznym nagrodzonych jest Pani Ewa Pietraszko. 

DSCN7889

DSCN7890

DSCN7893

DSCN7894

DSCN7896

DSCN7897

DSCN7899

 

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis