LAUREACI KONKURSU PLASTYCZNEGO „MAM I ZNAM SWOJE PRAWA”
Logo szkoly

LAUREACI KONKURSU PLASTYCZNEGO „MAM I ZNAM SWOJE PRAWA”

Na zaproszenie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 6 imienia Aleksandra Kamińskiego nasze miasto 22 maja odwiedził Rzecznik Praw Dziecka Marek Michalak. W szkole został ogłoszony konkurs plastyczny „Mam i znam swoje prawa”, który miał za zadanie poszerzyć wiedzę dotyczącą praw dziecka, pobudzić aktywność twórczą, rozwinąć umiejętności obserwacji otaczającego świata oraz dokumentowanie go i interpretowanie. Uroczystość w Galerii Starej Kopalni umilił program artystyczny przygotowany przez uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej nr 6. Nagrody z rąk Rzecznika Praw Dziecka  odebrała za III MIEJSCE  uczennica klasy 3f WIKTORIA TYBORSKA a wyróżnienie  uczeń klasy 3f MARTIN RING. Serdecznie gratulujemy! 

DSCN7901

DSCN7902

DSCN7911

DSCN7918

DSCN7919

DSCN7923

DSCN7924

DSCN7927

DSCN7933

DSCN7934

DSCN7936

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis