POWIATOWY KONURS PLSTYCZNY „GDZIE TY JESTEŚ JESIENI”
Logo szkoly

POWIATOWY KONURS PLSTYCZNY „GDZIE TY JESTEŚ JESIENI”

24 października w Szkole Podstawowej nr 37 odbył się konkurs plastyczny dla dzieci. Jak co roku uczniowie w swoich grupach wiekowych malowały prace przedstawiające jesienne krajobrazy. Uczniowie szkoły, która gościła małych artystów przygotowała piękne przedstawienie. Po jego obejrzeniu zostały wręczone dyplomy i nagrody. III miejsce wśród uczniów klas zerowych zdobyła MARIANNA MAGDA z naszej szkoły. III miejsce ALEKSANDER PERNEJ z lasy II d i II miejsce EWA GOLISZEWSKA z klasy III f, wyróżnienie wśród uczniów las pierwszych wywalczyła OLIWIA BINOWSKA z klasy I c. Serdecznie gratulujemy sukcesu. Opiekunem artystycznym grupy była Pani Ewa Pietraszko.

DSCN1298

DSCN1319

DSCN1322

DSCN1325

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis