DNI INTEGRACJI – MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH – SPORTOWE ZMAGANIA
Logo szkoly

DNI INTEGRACJI – MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH – SPORTOWE ZMAGANIA

To nie tylko okazja do rozmowy o ich potrzebach i problemach, ale przede wszystkim wspólna zabawa. W ramach obchodów Dnia Osób Niepełnosprawnych uczniowie obejrzeli w klasach prezentację Savoir vivre dla i wobec osób niepełnosprawnych. Dzieci z naszej szkoły pokazały, że są wrażliwe na potrzeby swoich niepełnosprawnych kolegów i koleżanek, w pełni ich akceptują i są otwarte na wspólną pracę i zabawę.
4 grudnia klasy 0-3 uczestniczyły w integracyjnym turnieju sportowym, przygotowanym przez Panią Hanię Kotynię. Biegi po slalomie z kółkiem ringo, bieg po prostej, przechodzenie przez szarfę- skok przez małą przeszkodę, bieg przez płotki dały możliwość wszystkim uczniom zaprezentować swoje możliwości i świetnie się bawić. Pomocną dłonią w sprawnym przebiegu konkurencji pomagali wolontariusze, wychowawczynie klas i nauczyciele wspomagający. Zwycięzcami byli wszyscy, każdy uczeń dostał dyplom a pierwszaki i zerówka dostały pamiątkowe medale. Dziękujemy za wspaniałą zabawę!

DSCN1509

DSCN1519

DSCN1524

DSCN1526

DSCN1529

DSCN1530

DSCN1535

DSCN1559

DSCN1561

DSCN1568DSCN1575

DSCN1585

DSCN1595

DSCN1608

DSCN1612

DSCN1615

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis