Ważne wydarzenia
Logo szkoly

Ważne wydarzenia

PASOWANIE NA UCZNIA

25 października w naszej szkole odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia, długo wyczekiwane przez naszych najmłodszych kolegów i koleżanki.Uroczystość jak co roku była doniosła i pełna radości naszych pierwszaków. Piosenki, zadania do wykonania, taneczne popisy zespołu „Nutki”, występ pary tanecznej Karoliny i Michała, uroczyste pasowanie przez Panie Dyrektor, wychowawców klas, były przeżyciem nie tylko dla uczniów ale i ich Rodziców. Po zakończeniu części oficjalnej była  słodka niespodzianka dla dzieci przygotowana przez Radę Rodziców i nauczycieli. Serdecznie dziękujemy za przybycie zaproszonym gościom, wolontariuszom, prowadzącym Zuzi i Krzyśkowi, Radzie Rodziców, Rodzicom i Nauczycielom za zaangażowanie w organizacji pasowania na ucznia. 

DSCN5747DSCN5759 480x640DSCN5770DSCN5771

 

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis