Ważne wydarzenia 6
Logo szkoly

Ważne wydarzenia 6

Podwójny bal karanawałowy „ W krainie zdrowolandii” 

zainicjowały 4 lutego w naszej szkole  klasy drugie i trzecie . W tym roku hasłem przewodnim  było zdrowie, warzywa i owoce, sport i  medycyna. Dzieciaki, jak co roku zaskoczyły pomysłowością strojów, sprytem w konkursach i zabawie, tańcząc i śpiewając swoje ulubione przeboje. Następnego dnia karnawał i świetna zabawa przeniosła się na drugie piętro. 5 lutego najmłodsi nasi uczniowie z zerówki i  pierszoklasiści tworzyli barwne korowody w rtym muzyki pod kierunkiem Pani Oli fitnes. Nie trudno się domyślić ,że takie dni pełne swobody i radości bardzo cieszą uczniowską społeczność. Z pewnością te radosne chwile spędzone wspólnie z nauczycielami w  gronie rówiesników pozostaną na długo w pamięci.

DSCN6337male

 

Galeria wkrótce 

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis