PORTRET PANI JESIENI
Logo szkoly

PORTRET PANI JESIENI

Wernisaż II Miejskiego konkursu plastycznego „ Portret pani jesieni” odbył się w pasażu Tesco. Kolejny raz nasi uczniowie klas najmłodszych udowodnili, że talent plastyczny nie jest im obcy. Piękne prace zostały docenione przez jury i posypały się wyróżnienia i nagrody. II miejsce zdobyła Natalia Kmak lat 7, wyróznienia: Antosia Bąk lat 7 – uczennice klasy I E– prace zostały wykonane pod kierunkiem Ewy Pietraszki i Anety Janiszewskiej, Szymon Marczuk lat 7 z klasy II B – opiekun A. Bartoszyńska, Halszka Stawińska lat 5, 5, Filip Drzazga lat 6, Sandra Kaliszyk lat 8, Weronika Satora lat 8 uczestnicy koła plastycznego „ Mali artyści” – opiekun Ewa Pietraszko. Serdecznie gratulujemy laureatom.

DSCN5859 640x480  

Galeria Wkrótce

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis