Bardzo nam tego brakowało, ale już mamy!
Logo szkoly

Bardzo nam tego brakowało, ale już mamy!

W miesiącu czerwcu dzieci z klas I-III edukacji wczesnoszkolnej otrzymały tablicę interaktywną wraz z projektorem. Stało się to za przyczyną naszego darczyńcy Firmy PENTAIR EQUIPMENT FROTECION PENTAIR POLAND SPÓŁKA Z O.O. w Dzierżoniowie, która w całości sfinansowała zakup. Uczniowie od teraz będą mogli wzbogacać swoją wiedzę i umiejętności w oparciu o najnowocześniejsze zdobycze techniki. Jesteśmy ogromnie szczęśliwi i wdzięczni za pomoc Kierownictwu Firmy.
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy!
Ogromne słowa uznania należą się również MAMIE ucznia z klasy III B, która była szczególnie zaangażowana w sprawy zakupu tablicy i projektora. Cieszymy się niezmiernie, że mamy takich PRZYJACIÓŁ.
Uczniowie klas I - III edukacji wczesnoszkolnej w ZSzOI w Wałbrzychu
dyplom-page-001
 
Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis