WYCIECZKA DO LASU KLASA IIb
Logo szkoly

WYCIECZKA DO LASU KLASA IIb

Dnia 28 października 2014r. klasa II b była na wycieczce w lesie. Podczas  wycieczki odbyło się spotkanie z przedstawicielem Nadleśnictwa Wałbrzych. Pan leśnik przekazał dzieciom wiele cennych informacji o roślinach i zwierzętach naszego regionu i zasadach bezpiecznego zachowania się w lesie. Uczniowie poznali fragment szlaku przyrodniczo - edukacyjnego "Ścieżka Hochbergów" usytuowanego w obszarze Rezerwatu Przyrody "Przełomy pod Książem koło Wałbrzycha". Na zakończenie uczniowie otrzymali małe pamiątki i książeczki o walorach przyrodniczo - kulturowych rezerwatu przyrody "Przełomy pod Książem koło Wałbrzycha".

DSC06197DSC06198DSC06199DSC06201DSC06202DSC06203

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis