ANDRZEJKOWA ZABAWA I WRÓŻBY
Logo szkoly

ANDRZEJKOWA ZABAWA I WRÓŻBY

I w tym roku nasze maluchy brały udział w zabawie Andrzejkowej, w klasach z wychowawczyniami była słodki poczęstunek i wróżby. Każdy mógł zaprezentować przygotowane zabawy. Największą popularnością cieszyło się wylewanie wosku na zimną wodę przez klucz - na podstawie kształtu zastygłego wosku lub wrzucanego przez niego cienia wróżono o przyszłym ukochanym, jego cechach wyglądu, zawodu itp, ustawianie kolejno butów zgromadzonych dziewcząt od ściany do progu drzwi - ta, której but jako pierwszy dotarł do progu jako pierwsza miała wyjść za mąż, wróżby z kartami, losowanie przedmiotów i wiele innych.

DSCN7978DSCN7979DSCN7980DSCN7981DSCN7982DSCN7984DSCN7986

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis