NASZE SUKCESY
Logo szkoly

NASZE SUKCESY

Międzyszkolny konkurs „ Barwy jesieni” – I miejsce Maja Twardowska, II miejsce Amelia Skwira , III miejsce Halszka Stawińska- opiekun Ewa Pietraszko

Powiatowy konkurs Miesiąc Bezpieczeństwa 2014 „ Bezpieczeństwo w drodze do szkoły „- Wyróżnienie klasa IF opiekun Anna Węgrzynowska, Ewa Pietraszko, Hania Sobol , Klaudia Żmuda, Maja Twardowska, Oliwia Szkudlarska z klasy II E i Halszka Stawińska – opiekun Ewa Pietraszko.

Powiatowy konkurs „Portret pani jesieni „ - II miejsce Natalia Kmak, wyróżnienie Tomek Nowak – opiekun Ewa Pietraszko.

Ogólnopolski konkurs „ ART STACJA- przystanek najmłodszej sztuki – wyróżnienia - Szymon Kwiatkowski, Kuba Ząbek, Tomek Nowak, Adam Kowalski, Wiktoria Tyborska, Martin Ring , Emilka Deli uczestnicy koła plastycznego z elementami arteterapii – opiekun Ewa Pietraszko.

 

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis