PUCHAR DLA NASZYCH SPORTOWCÓW
Logo szkoly

PUCHAR DLA NASZYCH SPORTOWCÓW

14 kwietnia 2015r. w Centrum Sportowo - Rekreacyjnym AQUA Zdrój odbyły się zawody sprawnościowe dla klas trzecich, w których uczestniczyło 10 wałbrzyskich szkół. Znakomicie w tych zawodach zaprezentowała się reprezentacja naszej szkoły składająca się z 6 dziewczynek i 6 chłopców. Zajęły I miejsce i zdobyły upragniony puchar! Dzieci z ogromnym zapałem i zaangażowaniem wykonały 8 niezwykle trudnych konkurencji. Bardzo dzielnie walczyły do samego końca. Szczególnie świetnie zaprezentowały się w sztafecie olimpijskiej. Miały w niej najlepszy czas spośród wszystkich szkół. Były nie do pokonania. Ogromnie dziękujemy wszystkim zawodnikom i gratulujemy!

Skład: Oliwia Durakowska, Dagmara Sroka, Marta Oracz, Szymon Marczuk, Oskar Sudora, Radosław Juś, Izabela Pisarczyk, Grzegorz Tchorowski, Nikolas Lewandowski, Dawid Twardijewicz, Binta Mbaye, Zuzanna Giurg.

Opiekunowie: Małgorzata Molak - Babiarz, Anna Hadryś.

P4148077P4148080P4148090P4148095P4148107P4148111

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis