Konkurs Recytatorski
Logo szkoly

Konkurs Recytatorski

Dnia 7 kwietnia 20015 roku w naszej szkole odbył się po raz kolejny Szkolny Konkurs Recytatorski pod tytułem" POLSCY POECI DLA DZIECI". Brali w nim udział uczniowie klas I - III, z każdej klasy dwóch reprezentantów. Konkurs upłynął w miłej atmosferze, a dzieci były do niego świetnie przygotowane, reprezentując jak zwykle wysoki poziom recytacji. Wyniki konkursu:
Klasy I
I m-ce Maria Szełemej
II m-ce Dominika Relich
III m-ce Magdalena Sobolewska
Wyr. Dominika Robak
Klasy II
I m-ce Natalia Kmak
II m-ce Maciej Pikus
III m-ce Martyna Rożniakowska
Klasy III
I m-ce Dagmara Sroka
II m-ce Szymon Marczuk
III m-ce Honorata Karczmarz
Wyr. Karolina Steańska
GRATULUJEMY!!

PICT0090

 

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis