„BEZPIECZEŃSTWO I ROZWAGA , KAŻDY OD CIEBIE TEGO WYMAGA” – OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY

W czwartek 15 maja w Ratuszu Miejskim odbyło się uroczyste podsumowanie kolejnej edycji konkursu plastycznego, dzięki któremu uczniowie bogacą swoją wiedzę o swoim bezpieczeństwie. Poznają właściwe zachowania w sytuacjach zagrożenia, mają okazję w formie wyrazu artystycznego opowiedzieć jak powinno się zachować i co robić by uchronić siebie i innych. Nagrody laureatom wręczał vice Prezydent miasta Wałbrzycha, organizator konkursu, przedstawiciele Wydziału Edukacji.

Laureatami konkursu zostali uczniowie naszej szkoły : WIKTORIA TYBORSKA , MARTIN RING Z KLASY I F, BARTEK KOWZOWICZ Z KL II E - opiekunem artystycznym uczniów jest Ewa Pietraszko. Serdecznie gratulujemy sukcesu.