MAŁY MISTRZ - DZIEŃ DZIECKA NA SPORTOWO

MAŁY MISTRZ - DZIEŃ DZIECKA NA SPORTOWO

3 czerwca w ramach projektu „ Mały mistrz” uczniowie klas pierwszych naszej szkoły wzięli udział w sportowej rywalizacji w trzech konkurencjach: skoku w dal, rzucie piłeczką palantową i biegu na 60 metrów.  Dzięki wspaniałej słonecznej pogodzie i pomocy starszych uczniów z gimnazjum, trenerom i nauczycielom wuefu, sportowe zmagania przebiegły sprawnie i w miłej atmosferze.  W czasie oczekiwania na wyniki dzieci mogły pograć w piłkę, pobawić się na placu zabaw i poćwiczyć na ścieżce zdrowia pod opieką nauczycieli. Oczywiście najlepsi zdobyli cenne medale, ale nie one były najważniejsze. Spędzenie czasu na sportowo, sprawdzenie swoich umiejętności i podniesienie sprawności fizycznej w formie sportowej zabawy były dla uczniów aktywnym sposobem spędzenia czasu w szkole. Wszyscy uczestnicy sportowej zabawy dostali upominki w formie odblasków niezbędnych do zachowania bezpieczeństwa w drodze do szkoły.  Za rok czekamy na więcej atrakcji sportowych.

PICT0072PICT0073PICT0076PICT0084PICT0090PICT0109PICT0111PICT0115