KONKURS PLASTYCZNY ANIOŁY HOSPICJUM II
Logo szkoly

KONKURS PLASTYCZNY ANIOŁY HOSPICJUM II

 6 kwietnia w Wałbrzyskim Hospicjum odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu. Dzieci miały okazję zwiedzić i poznać działalność wałbrzyskiego ośrodka. Wśród laureatów znalazły się uczennice naszej szkoły. Nagrodę, tablet, zdobyła Amelka Skwira, uczennica klasy III e, wyróżnienia: Maja Twardowska i Hania Sobol. Również prace Natalki Kmak i Klaudii Żmudy zostały dostrzeżone przez jury. Uczennice z klasy III e prace wykonały w formie plakatów na lekcji pod kierunkiem Pani Magdaleny Dudzińskiej i Ewy Pietraszko. Prace, jak co roku będą licytowane na aukcji a fundusze z niej zasilą konto hospicjum. Gratulacje  

 DSCN1750DSCN1752DSCN1753DSCN1754DSCN1758DSCN1761

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis