SPARTAKIADA MALUCHA
Logo szkoly

SPARTAKIADA MALUCHA

12 kwietnia na sali gimnastycznej w naszej szkole odbyły się zawody sportowe przygotowane przez nauczycieli klas trzecich dla najmłodszych uczniów i gości, którzy przyjęli nasze zaproszenie. W sportowych zabawach wzięły udział drużyny z przedszkola integracyjnego – dwa zespoły, przedszkole nr 17- dwie drużyny, przedszkole Olimpijczyk i nasza drużyna zerówki . Konkurencje sportowe nie sprawiły dzieciom trudności , w miłej koleżeńskiej atmosferze uczniowie zdobywali punkty sprawności. Punkty zliczały przebijaniem balonów za każdą konkurencję. Jak bywa na prawdziwych zmaganiach każdy uczestników sportowej zabawy dostał pamiątkowy złoty medal. Dziękujemy za udział w spartakiadzie, walkę i zapraszamy za rok.

 DSCN1840DSCN1843DSCN1852DSCN1878DSCN1879DSCN1900DSCN1908DSCN1904DSCN1918

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis