Zdrowy poniedziałek
Logo szkoly

Zdrowy poniedziałek

Jak co roku zgodnie z tradycją szkoły uczniowie wspólnie z nauczycielami przygotowują różnego rodzaju zdrowe i smaczne posiłki, w ramach edukacji zdrowotnej. Poznają zasady higieny, zdrowego odżywiania, dzięki którym dzieci wiedzą się, jak poszczególne składniki znajdujące się w pokarmach wpływają na funkcjonowanie ich organizmu. Największą wartością z akcji jest pokazanie uczniom – w ciekawy i atrakcyjny dla nich sposób – że to właśnie śniadanie jest najważniejszym posiłkiem w ciągu dnia. A pomysłów uczniowie mają bez liku od pysznych kanapek, po smakowite sałatki, koktajle i zdrowe owocowe soki z warzyw i owoców. Smacznych posiłków mogą spróbować nie tylko uczniowie ale i pracownicy szkoły. Nie martwcie się jeśli nie udało się wam zjeść tych potraw będzie jeszcze nie jedna okazja - obiecujemy !

20161108 093913

20161108 084122

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis