SZKLANY AUTOBUS
Logo szkoly

SZKLANY AUTOBUS

DSC 0200

Europejski Festiwal Szkła (European Glass Festiwal) odbywa się we Wrocławiu od 2013 roku. Prace artystów szklarzy z całego świata można było oglądać od 6 – 19.10.2014 na wystawie na Dworcu Głównym, ale także w wielu galeriach sztuki oraz w Muzeum Narodowym. W ramach projektu współfinansowanego przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego w sobotę 18 października uczniowie naszej szkoły mogli wyruszyć Szklanym Szlakiem na zwiedzanie: Muzeum Karkonoskiego w Jeleniej Górze,  Leśnej Huty w Szklarskiej Porębie oraz pracowni artystki szklarki Katarzyny Karbownik - Urbańskiej. Wycieczka dostarczyła wiele pozytywnych emocji i radości. (HR)

 DSC 0190

 

DSC 0187

-------------------------------------------------------

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis