GRAMY W SIATĘ
Logo szkoly

GRAMY W SIATĘ

W dniach 20-21.10.2014 nasze panie nauczycielki - Anna Kotek i Hanna Rychlik wzięły udział w pierwszym spotkaniu projektu "Wszyscy Gramy w Siatę" (dofinansowanym ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego). Kolejnym etapem będzie przeprowadzenie u nas w szkole zajęć siatkówki na siedząco w ramach lekcji wychowania fizycznego (listopad). Ostanim elementem projektu jest rozegranie turnieju międzyszkolnego minisiatkówki na siedząco (grudzień).

Dzięki tej inicjatywie możemy pokazać uczniom  różne formy aktywności jakie osoby niepełnosprawne jak i pełnosprawne mogą realizować - siatkówka na siedząco jednoczy i integruje ludzi. (HR)

 

 

 

-----------------------------------------------------------

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis