TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ NA SIEDZĄCO
Logo szkoly

We wtorek - 09.12.2014 w naszej szkole odbył się TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ NA SIEDZĄCO, kończący drugą edycję projektu "Wszyscy Gramy w Siatę II".

Imprezę poprowadził trener kadry narodowej - Pan Bożydar ABADŻIJEW wraz z zawodnikiem kadry narodowej i wielokrotnym reprezentantem kraju - Panem Michałem STAŃDO.

Turniej rozegrany został w dwóch kategoriach: szkoły podstawowe oraz gimnazja. Reprezentacja SP 26 musiała się zmierzyć z dwiema drużynami SP 15.

W końcowej klasyfikacji nasi zawodnicy zajęli II miejsce. Natomiast w kategorii gimnazja, nasza szkoła wystawiła 3 zespoły, które zajęły odpowiednio trzy pierwsze miejsca w tej klasyfikacji.

Serdecznie GRATULUJEMY wszystkim uczestnikom biorącym udział w turnieju. (HR)

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ Z TURNIEJU ORAZ ZAPOZNANIA SIĘ Z WYNIKAMI NASZYCH DRUŻYN