GRY I ZABAWY INTEGRACYJNE
Logo szkoly

GRY I ZABAWY INTEGRACYJNE

legnica7

 

Dnia 25.03.2015 (środa) uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Zawodach Sportowych zorganizowanych przez Zespół Szkół Integracyjnych w Legnicy. Spod szkoły wyruszyliśmy o godzinie 7:20. Mimo wczesnej pory dnia towarzyszyły nam dobre humory. Do Legnicy dojechaliśmy przed godziną 9:00. Po krótkiej odprawie, byliśmy już  gotowi do rozpoczęcia rywalizacji.

Jednocześnie ruszyły dwie imprezy sportowe. W rozgrywkach unihokeja - wystawiliśmy  sześcioosobową reprezentację naszej szkoły, która w generalnej klasyfikacji zajęła I miejsce.

 Druga  część sportowa polegała na przejściu i wykonaniu całą drużyną wszystkich stacji znajdujących się na sali gimnastycznej. Nasi zawodnicy byli bezkonkurencyjni. Żadna stacja nie stanowiła dla nich najmniejszego problemu. Po zakończeniu rozgrywek nastąpiło uroczyste podsumowanie i nagrodzenie uczestników biorących udział w zawodach.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom wspaniałych wyników oraz postawy fair play. (HR)

  ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ Z IMPREZY

 

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis